Forum FRYSZTAK24.PL Strona Główna FRYSZTAK24.PL
Forum Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy Kwiatek wspiera zwiększenie długu o ponad 18 milionów ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FRYSZTAK24.PL Strona Główna -> Tematy ogólne o Naszej Gminie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emeryt




Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 58
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 10:45, 01 Maj 2018    Temat postu: Czy Kwiatek wspiera zwiększenie długu o ponad 18 milionów ?

Oglądnąłem sesję i uszom nie wierzę. Człowiek który budował minioną kampanie na tym że wójt zadłuża gminę i nie wspominał nic o sobie że w poprzednich kadencjach był też radnym teraz uważa że to tak się robi ?
Panie Kwiatek pan masz już 60 lat i wiecznie nie będziesz w radzie ale co myślisz że nasze wnuki i prawnuki będą całe życie spłacać ten bajzel ?

1 godz. 31 min. cytat Nie róbmy afery !
[link widoczny dla zalogowanych]

Panie kwiatek jak pan mówisz że co nie róbmy afery. Jasne to przecież tylko 18 milionów, które spłacają ci co cię wybrali i ja też muszę. Nie wiem jaki był najwyższy dług gminy ale 18 milionów to jeszcze chyba było nigdy a wy dalej chcecie zadłużać gminę? Przez ten dług to pewnie gmina będzie cierpieć przez następne 10ciolecia.
Dopłacacie do województwa, do powiatu i zadłużacie nas podatników. Takiej władzy to ja nie chcę.
Ile co miesiąc płacimy odsetek żeby ktoś mówił żeby nie robić afery? Panie rzeczy potrzebne dla społeczeństwa nie robi się przez zaciągniecie 18 milionów długu.

Nie dodałeś jeszcze że przejąłeś dług po sobie bo z tego co pamiętam to w poprzedniej kadencji też byłeś radnym.


Ostatnio zmieniony przez Emeryt dnia Wto 10:57, 01 Maj 2018, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pozytywny




Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 17:55, 01 Maj 2018    Temat postu:

Co nie róbmy afery z 18 milionów długu. Dla mnie to jest zwykła bezczelność i buta. Szanowny przewodniczący jak można być tak bezkrytycznym wobec siebie i zwalać wszystko na innych. Ty mówiłeś o oszczędnościach ale sam nie raczyłeś oszczędzać tylko nasze pieniądze przeznaczaliście gdzieś do jakiegoś Czudca na jakieś przystanki. Posłuchaj się czasem człowieku co gadasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
makumba




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 112
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/5

PostWysłany: Pią 19:25, 04 Maj 2018    Temat postu:

Myślę że ludzie to rozumieją i pokażą mu czerwoną kartkę przy wyborach
choć widzę że pisać sie boją albo po prosty mają Go dość


Ostatnio zmieniony przez makumba dnia Pią 20:41, 04 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rosomak




Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 17
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Z okolicy

PostWysłany: Sob 8:21, 12 Maj 2018    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Ja to tylko zostawię, wychodzi na to ze jesteśmy 7 z kolei gminą z największym zadłużniem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FRYSZTAK24.PL Strona Główna -> Tematy ogólne o Naszej Gminie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin